Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Arba įveskite savo telefono numerį iš žemiau pateiktą formą ir mes jums nedelsiant paskambinsime.
Atgalinis skambutis
Pateikti klausimą
Inovatyvi investicijų sistema
Lėšų saugumo kontrolė
Klasikinė kopijavimo prekyba
Skaityti daugiauPraėjusių prekybos operacijų rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ateityje.
Forex prekyba yra susijusi su didele rizika, dėl kurios galite netekti savo viso depozito.

Prekybos sąlygos

Maži spredai
nuo 0 punkto
Momentinis
įvykdymas

nuo 0,1 sekundės
4 instrumentų tipai:
Valiutos, Metalai,
Indeksai, Nafta
Apsauga
nuo neigiamo
balanso
Instant / Market
Execution
4 ir 5 skaičių
kotiruotės
Centinės sąskaitos
minimalus 0,01 loto
sandorio dydis
Leidžiama prekyba
robotais
ir skalpingas
ECN sąskaitosSwap-free sąskaitos6 valiutų sąskaitos,
įskaitant EUR
ir GOLD
Klientų aptarnavimas
visą parą
Nemokama
demo sąskaita

be apribojimų
Fiksuotas
ir plaukiojantis spredas
Rinkos vykdymas be
pakartotinų kvotų
Daugiapakopė
partnerio programa
Demo sąskaitos
Demo sąskaitos
Demo sąskaitos - tai nemokama galimybė išbandyti prekybą su RoboForex prieš atidarant realią sąskaitą, kuri leidžia:
  • Įgyti patirties prekyboje be jokių investicijų.
  • Sukonfigūruoti ekspertus patarėjus be papildomų išlaidų.
  • Palyginti tarpusavyje įsakymo vykdymo tipus (Instant, Market) ir spredus (plaukiojantis, fiksuotas).
Prekybos sąlygos demo sąskaitose yra visiškai identiškos visų platformų realioms sąskaitoms.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Pro-Standard
Pro-Standard
Pro-Standard – optimalus pasirinkimas skirtas patyrusiems prekiautojams. Geras akcijos ir aukštos kokybės sandorių įvykdymo derinys.
  • Jokių komisinių.
  • Išlaidų optimizavimas dėl plaukiojančių spredų.
  • Penkiaženklis kotiravimas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Fix-Standard
Fix-Standard
Sąskaitos tipas ECN-FixSpread NDD skirtas kvalifikuotiems prekiautojams. Sąskaita išsiskiria šiais aspektais:
  • Fiksuotas spredas.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
  • Idealiai tinka prekiautojams, kurie teikia pirmenybę poziciniai prekybai ir/arba prekybai per naujienas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Pro-Cent
Pro-Cent
Pro-Cent – puiki galimybė naujokams ir prekiautojams nedidelėmis apimtimis pradėti prekiauti be didelių investicijų:
  • Minimalus sandorio dydis - 0,001 loto (0,1 centinio loto).
  • Išlaidų optimizavimas dėl siaurų plaukiojančių spredų.
  • Garantuotas rinkos ir atidėtų orderių įvykdymas įskaitant naujienų laikotarpius.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Fix-Cent
Fix-Cent
Fix-Cent tipo sąskaitos skirtos pradedantiesiems, leidžiančios pradėti prekiauti be didelių investicijų:
  • Minimalus sandorio dydis - 0,0001 loto (0,01 centinio loto).
  • Fiksuotas spredas nesiplečia per ekonomikos naujienų skelbimą.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD sąskaitos tipas skirtas profesionaliems prekiautojams, kurie renkasi:
  • Geriausią įvykdymą tarp visų tipų RoboForex sąskaitų.
  • Geriausią orderių įvykdymo greitį.
  • Minimalus spredai.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
ECN-Fix NDD
ECN-FixSpread NDD
Sąskaitos tipas ECN-FixSpread NDD skirtas kvalifikuotiems prekiautojams. Sąskaita išsiskiria šiais aspektais:
  • Fiksuotas spredas.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
  • Idealiai tinka prekiautojams, kurie teikia pirmenybę poziciniai prekybai ir/arba prekybai per naujienas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau

Programos ir paslaugos

Daugiau nei 17 būdų
papildyti sąskaitą
be komisinio mokesčio
Galimybė išvesti
lėšas nemokamai
Greitas
pinigų išvedimas
Nuotolinis
VPS serveris
Nemokama analitika,
vebinarai ir
video pamokos
RAMM -
investicijų valdymo
sistema
CopyFX -
sąndorių kopijavimas
prekiautojams
ir investuotojams
Stocks.
Prekiavimo Idėjos

Prekybinės platformos

Populiari MetaTrader4 platforma, kuri yra suderinama su Windows, Mac OS, Linux, Android ir iOS. Suteikia prieigą prie visų RoboForex prekybinių sąskaitų, įskaitant ECN NDD.

Atnaujinta MetaTrader5 platforma, palaikanti apdraustas paskyras ir tai leidžia jums atidaryti skirtingas pozicijas tam pačiame instrumente.

RoboForex WebTrader suteikia jums galimybę prekiauti iš interneto naršyklės.

Atsisiųsti prekybinę platformą

Jūsų lėšų saugumas

Official channel on YouTube

Visus video

    Ekonomikos naujienų kalendorius

    Valiutų kotiruotės

    Valiuta
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    AUDUSD0.793180.793291.1
    GBPCHF1.242341.242794.5
    GBPJPY140.655140.6812.6
    GBPUSD1.288351.288440.9
    EURCHF1.134531.134812.8
    EURGBP0.913130.913251.2
    EURJPY128.450128.4641.4
    EURUSD1.176511.176570.6
    NZDUSD0.731390.731551.6
    USDCAD1.257251.257411.6
    USDCHF0.964320.964481.6
    USDJPY109.179109.1850.6
    Metalai
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    XAGUSD17.01017.0483.8
    XAUUSD1285.831286.1128.0
    CFD
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    BRENT52.5852.624.0
    WTI48.8048.833.0

    Kompanijos naujienos

    02.08.2017

    Dėmesio! Techninės priežiūros darbai VPS serveryje rugpjūčio 5-ą, 2017

    Rugpjūčio 5-ą, 2017, nuo 6:00 iki 10:00 (EEST), VPS serveris neveiks.
    10.07.2017

    RoboForex Stocks: naujos prekybos ypatybės, papildomos vokiškos ir šveicariškos akcijos, robotų kūrejas

    Gaukite daugiau prekybos galimybių su atnaujinta Umstel terminalo versija.
    29.06.2017

    WebTrader ir MobileTrader terminalai buvo atnaujinti

    Naujose web terminalo ir mobiliosios platformos versijose buvo pridėtos naujos funkcijos.
    28.06.2017

    Pakeitimai prekybos CFD ir Metalais tvarkaraštyje

    Prekybos tvarkaraštis Sutartyse dėl Skirtumo, XAUUSD ir XAGUSD bus pakeistas.
    26.05.2017

    Prekybos metalais ir CFD tvarkaraščio pasikeitimai

    2017 gegužės 29 prekyba metalais ir skirtumų kontraktais vyks pagal pakeistą tvarkaraštį.
    22.05.2017

    RoboForex Piniginė - Jūsų lėšos yra apsaugotos

    Roboforex pradeda teikti naują multivaliutinę mokėjimo paslaugą savo klientams - RoboForex piniginė.
    Naujienų archyvas