Michael Voigt -
Vokietijoje gerai žinomas, profesionalus biržos prekiautojas

Vilniuje

  • - "Techninės analizės naudojimo prekyboje specifika"
  • - "Pinigų valdymas ir optinės prekybos iliuzijos"
  • - "Trendų taikymo klaidų šaltiniai"

Spalio 26 d.18:00

Daugiau informacijos rasite čia
Inovatyvi investicijų sistema
Lėšų saugumo kontrolė
Klasikinė kopijavimo prekyba
Skaityti daugiauPraėjusių prekybos operacijų rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ateityje.
Forex prekyba yra susijusi su didele rizika, dėl kurios galite netekti savo viso depozito.

Prekybos sąlygos

Demo sąskaitos
Demo sąskaitos
Demo sąskaitos - tai nemokama galimybė išbandyti prekybą su RoboForex prieš atidarant realią sąskaitą, kuri leidžia:
  • Įgyti patirties prekyboje be jokių investicijų.
  • Sukonfigūruoti ekspertus patarėjus be papildomų išlaidų.
  • Palyginti tarpusavyje įsakymo vykdymo tipus (Instant, Market) ir spredus (plaukiojantis, fiksuotas).
Prekybos sąlygos demo sąskaitose yra visiškai identiškos visų platformų realioms sąskaitoms.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Pro-Standard
Pro-Standard
Pro-Standard – optimalus pasirinkimas skirtas patyrusiems prekiautojams. Geras akcijos ir aukštos kokybės sandorių įvykdymo derinys.
  • Jokių komisinių.
  • Išlaidų optimizavimas dėl plaukiojančių spredų.
  • Penkiaženklis kotiravimas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Fix-Standard
Fix-Standard
Sąskaitos tipas ECN-FixSpread NDD skirtas kvalifikuotiems prekiautojams. Sąskaita išsiskiria šiais aspektais:
  • Fiksuotas spredas.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
  • Idealiai tinka prekiautojams, kurie teikia pirmenybę poziciniai prekybai ir/arba prekybai per naujienas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Pro-Cent
Pro-Cent
Pro-Cent – puiki galimybė naujokams ir prekiautojams nedidelėmis apimtimis pradėti prekiauti be didelių investicijų:
  • Minimalus sandorio dydis - 0,001 loto (0,1 centinio loto).
  • Išlaidų optimizavimas dėl siaurų plaukiojančių spredų.
  • Garantuotas rinkos ir atidėtų orderių įvykdymas įskaitant naujienų laikotarpius.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Fix-Cent
Fix-Cent
Fix-Cent tipo sąskaitos skirtos pradedantiesiems, leidžiančios pradėti prekiauti be didelių investicijų:
  • Minimalus sandorio dydis - 0,0001 loto (0,01 centinio loto).
  • Fiksuotas spredas nesiplečia per ekonomikos naujienų skelbimą.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD
ECN-Pro NDD sąskaitos tipas skirtas profesionaliems prekiautojams, kurie renkasi:
  • Geriausią įvykdymą tarp visų tipų RoboForex sąskaitų.
  • Geriausią orderių įvykdymo greitį.
  • Minimalus spredai.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
ECN-Fix NDD
ECN-FixSpread NDD
Sąskaitos tipas ECN-FixSpread NDD skirtas kvalifikuotiems prekiautojams. Sąskaita išsiskiria šiais aspektais:
  • Fiksuotas spredas.
  • Garantuotas orderių įvykdymas rinkos kaina.
  • Idealiai tinka prekiautojams, kurie teikia pirmenybę poziciniai prekybai ir/arba prekybai per naujienas.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau
Prime
Prime

Prime paskyros sujungia perspektyviausias ypatybes ir galimybes, šiuo metu prieinamas rinkoje:

  • Sąlygos panašios į likvidumo tiekėjų.
  • Paskyros tipas su greičiausiu vykdymu.
  • Naujas MT4 skirtas serveris.
Atidaryti sąskaitąSkaityti daugiau

Programos ir paslaugos

Prekybinės platformos

Populiari MetaTrader4 platforma, kuri yra suderinama su Windows, Mac OS, Linux, Android ir iOS. Suteikia prieigą prie visų RoboForex prekybinių sąskaitų, įskaitant ECN NDD.

Atnaujinta MetaTrader5 platforma, palaikanti apdraustas paskyras ir tai leidžia jums atidaryti skirtingas pozicijas tam pačiame instrumente.

RoboForex WebTrader suteikia jums galimybę prekiauti iš interneto naršyklės.

Atsisiųsti prekybinę platformą

Official channel on YouTube

Visus video

    Ekonomikos naujienų kalendorius

    Valiutų kotiruotės

    Valiuta
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    AUDUSD0.784670.784690.2
    GBPCHF1.293701.293861.6
    GBPJPY148.924148.9381.4
    GBPUSD1.319831.319920.9
    EURCHF1.155771.155881.1
    EURGBP0.893260.893441.8
    EURJPY133.044133.0500.6
    EURUSD1.179101.179130.3
    NZDUSD0.714760.714861.0
    USDCAD1.247651.247710.6
    USDCHF0.980200.980280.8
    USDJPY112.835112.8370.2
    Metalai
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    XAGUSD17.01817.0240.6
    XAUUSD1282.351282.4712.0
    CFD
    SimbolisPirkimoPardavimoSpredas
    BRENT57.7957.823.0
    WTI52.1952.223.0

    Kompanijos naujienos

    18.10.2017

    Changes in margin requirements for the JPY instruments

    From October 20th to 24th 2017, margin requirements for the JPY instruments will be changed.
    29.09.2017

    Nauja Narių Zona: dabar ji geresnė bei pažangesnė

    RoboForex atnaujino Narių Zonos dizainą bei keletą funkcijų, skirtų Įmonės klientams bei partneriams.
    01.09.2017

    Pasikeitimai prekybos tvarkaraštyje

    Rugsėjo 4-ą, 2017, dėl Darbo dienos JAV prekybos tvarkaraštis bus pakeistas.
    25.08.2017

    Pasikeitimai prekybos tvarkaraštyje

    Rugpjūčio 28-ą prekybos tvarkaraštis UK100Cash bus pakeistas.
    21.08.2017

    Naujos Prime sąskaitos finansinių rinkų profesionalams

    RoboForex džiaugiasi galėdama pranešti apie "Prime" naujos sąskaitos tipo patyrusiems prekiautojams pristatymą.
    02.08.2017

    Dėmesio! Techninės priežiūros darbai VPS serveryje rugpjūčio 5-ą, 2017

    Rugpjūčio 5-ą, 2017, nuo 6:00 iki 10:00 (EEST), VPS serveris neveiks.
    Naujienų archyvas
    Pateikti klausimą

    Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

    Prisijunkite prie pokalbių svetainės
    Arba įveskite savo telefono numerį iš žemiau pateiktą formą ir mes jums nedelsiant paskambinsime.
    Atgalinis skambutis
    Pateikti klausimą