Pateikti klausimą

Neradote ieškomos informacijos? Pasiklauskite ir gaukite atsakymus internetu!

Prisijunkite prie pokalbių svetainės
Arba įveskite savo telefono numerį iš žemiau pateiktą formą ir mes jums nedelsiant paskambinsime.
Atgalinis skambutis
Pateikti klausimą

Prekybinės sąskaitos su padidintu spredu

Kas yra Affiliate sąskaitos?

Affiliate tipo sąskaitos - sąskaitos, kuriose dirbtinai yra padidintas spredas arba komisijos dydis už sandorį, dėka ko, partneris gali gauti didesnį partnerio atlyginimą. Komisija tokiose sąskaitose pervedama partneriui absoliučiai už kiekvieną sandorį, nepriklausomai nuo to, kaip greitai ir su kokiu rezultatu klientas ją uždarė!

Kam gali būti naudingos Affiliate sąskaitos?

Šių tipų sąskaitos yra sukurtos atsižvelgiant į partnerių paklausą, kurie savo klientams teikia įvairaus pobūdžio paslaugas (prekybinius patarėjus arba signalus), naudojant kuriuos, minimalus spredai yra nereikšmingas prekybos veiksnys prekybos efektyvumui. Padidintas spredas gali būti laikomas užmokesčiu už tokias paslaugas.

   

Kiek uždirba partneris?

   

Affiliate sąskaitų tipai

   

Kaip klientui atidaryti Affiliate sąskaita?

Kiek galima užsidirbti naudojant Afilliate sąskaitų tipą?

Partnerio atlygis skaičiuojamas procentaliai nuo ECN-Pro Affiliat sąskaitų komisijos ir procentaliai nuo spredo analogiškų sąskaitų serveriuose Pro ir Fix pagal šiuos tarifus:

  • 20%Agent
  • 30%Start
  • 40%Expert
  • 50%VIP
Individualiai

White label

Žinant spredo (komisijos) dydį ir palūkanų normos vertę, galėsite savarankiškai apskaičiuoti partnerių komisinį dydį.

Affiliate sąskaitos taip pat dalyvauja partnerių kelių lygių atlygio sistemoje. Ši sistema apima atlygį partneriams už klientus, kuriuos pritraukė sub-partneriai.

1 lygiui priklauso atlygio užmokestis už klientus kurie yra jūsų grupėje. Nuo antro iki penkto lygio priskiriami klientai, kurie yra sub-partnerių grupėse. Pavyzdžiui jei jus pritraukėte klientą, kuris irgi tapo partneriu, tai jis bus laikomas pirmo lygio klientu, o klientai, kuriuos pritrauks jis - bus laikomi jūsų antrojo lygio klientais.

100%   1 lygis
20%     2 lygis
15%       3 lygis
7%         4 lygis
3%           5 lygis

Daugiapakopėje sistemoje dalyvauja tie partneriai kurie turi statusą "Agent", "Start", "Ekspertas", jie turi galimybes vystyti savo partnerystės tinklą.

Tapkite bendrovės RoboForex partneriu ir gaukite patrauklu partnerystės atlygį:

Atidaryti partnerio sąskaitą